تحقیق درباره جوانان و بلوغ

مطالب دیگر:
📃تحقیق درباره زندگی امام جواد (ع)📃تحقیق درباره نيكي به پدر و مادر📃تحقیق نيم نگاهي پيرامون بهره وري واصلاح سيستمها📃تحقیق درباره هجرت پيامبر📃تحقیق درباره هدف نُبوّتها و بعثتها📃تحقیق درباره هدف هاى سياست خاورميانه اى امريكا📃تحقیق درباره هشدارهای ایمنی در خانواده📃تحقیق همه كوچه ها بن بست نيستند 📃دانلود تحقیق درباره هنر 📃تحقیق درباره هنر زندگي📃تحقیق درباره هوش هيجاني ابزاري نوين در مديريت بازار📃تحقیق درباره هويت ديني و ملي و نقش آن در توسعه محبت و مهرورزي 📃تحقیق درباره ژئوممبران – کاربرد – مزایا📃تحقیق درباره زیارت امام حسین در روز عاشورا📃تحقیق درباره ساختمان موشک📃تحقیق درباره ساختار دولت رضاشاه📃تحقیق درباره سالروز ازدواج امام علی و حضرت فاطمه📃تحقیق درباره زيبايي و آراستگي ظاهر از ديدگاه قرآن📃تحقیق درباره ساده انديشي در مورد فراگرد توسعه 📃تحقیق درباره سازگاری یا ناسازگاری علم و دین📃تحقیق درباره سازه هاي موثر بر بروز رفتارهاي فحلي در گاو📃تحقیق درباره نقش COPOLCO (سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده) 📃تحقیق درباره سامانه TCS ( کنترل کشش و چسبندگی ) یا ATC DTC 📃تحقیق درباره سخن چينى 📃تحقیق درباره نگاهی تطبیقی به عنصر ستون در معماری هخامنشی و یونان و مصر
تحقیق درباره جوانان و بلوغ, جوانان و بلوغ, بلوغ|1804205|clq
هم اکنون فایل با موضوع تحقیق درباره جوانان و بلوغ آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 29 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

نخستين مطلبي كه دانستن آن ضرورت مي نمايد اين است كه جوانان و نوجوانان عزيز كه طالب خوشبختي و بهروزي هستند بايد خود را بشناسند و قدر دوران جواني را بدانند زيرا دوران پرطراوت جواني بهنترين ايم براي رسيدن به پيروزي هاي زندگي است در جسم جان جوان به طور طبيعي نيروي وجود دارد كه اگر به درستي مورد استفاده و بهره برداري قرار گيرد مي توان تا پايان عمر موجبات سرافرازي انان را فراهم آورد .

به هر حال دوران جواني روزگار مواخذه و مسئوليت شخصي ، موقع كار و فعاليت دوران برنامه ريزي را جواي برنامه است . . كسانيكه كه در بحبوحه جواني به سعادت خود فكر نمي كنند و با سستي و سهل انگاري مهمترين روزهاي عمر خود را به غفلت از دست مي دهند سزاوار سرزنشند . البته اين مطلب را هم بايد در نظر داشت كه در راه پرفراز و نشيب زندگي موانع و مشكلاتي هم وجود دارد كه مانع بهره برداري صحيح از فرصت هاي گران بهاي ايام جواني مي شود .

خدايا :

خدايا سعي خواهم كرد در ترنم عاشقانه اي همه روزه ام اين عبارت ملكوتي را با همه وجودم ادا كنم كه " اياك نعبد و اياك نستعين "

بخش اول : رشد اجتماعي

استقلال :

يكي از نخستين نشانه هاي رشد اجتماعي استقلال است ." استقلال يعني تواني انجام كارها بدون كمك گرفتن از ديگران " . " استقلال يعني اينكه ما تواني ما تواني آن را داشته باشيم كه گاهي هم تنها باشيم و از اين تنها لذت ببريم يا به برخي كارها به تنهايي اقدام كنيم مثلا اگر شما تصميم بگيرد كه براي ديدن يك فيلم ، نمايشنامه يا مسابقه ورزشي يا حتي يك قدم زدن و گردش ساده بيرون برويد و همراهي پيدا نكرديد بايد بتوانيد به تنهايي برنامه خود را جدا كنيد همراهي نكردن ديگران نبايد باعث چشم پوشي شما از علاقه مندي هايتان شود چرا كه شما در حال سازندگي شخصيت خود و در پي استحكام ان هستيد اين آزادي يا استقلال نتيجه دو عامل است ؟