تحقیق درباره جوشكاري و برشكاري با استفاده از اشعه ليزر از روشهاي نوين جوش

مطالب دیگر:
📎تاريخ مصر باستان📎تاريخچة سينما در ايران از پيدايش تا پايان دورة پهلوي اول📎تاريخچه و مفاهيم پايه در طرحريزي سيستم مديريت📎تاژكداران نسج و خون📎تاملی در معجزات پیامبر اعظم صلی الله علیه واله وسلم📎تب روماتيسمي 1📎تب روماتيسمي📎تبارشناسی توسعه و پیشرفت در اندیشه غرب📎تثبيت بيولوژيكي نيتروژن در مزارع برنج📎تجارت الكترونيكي و كسب و كار الكترونيكي📎تجاری سازی تحقیقات دانشگاهی📎تجديد ساختار و بازنگري مقررات در صنعت برق📎تجزیه تحلیل و طراحی سیستمها📎تجزیه تحلیل اتصال کوتاه نامتقارن📎تجزیه و تحلیل تجربی روایی و پایایی معیارها و ابعاد کارت امتیازدهی متوازن📎تجزیه و تحلیل سیستمها📎تجزیه و تحلیل عضلاتی حرکت دست در شنای پروانه📎تجزیه و تحلیل📎تجزیه وتحلیل سیستم📎تجزيه نمونه آلودگيها📎تجزيه و تحليل مهارتهاي بسكتبال📎تجهیزات پروما📎تجهیزات شبکه📎تحقیق درباره منطق فازی از مفهوم شناسی تا کاربردهای عملیاتی📎تحقیقات زیست پزشکی
روشهای نوین جوش, اشعه لیزر,تحقیق درباره جوشکاری و برشکاری با استفاده از اشعه لیزر از روشهای نوین جوش|1804213|clq
هم اکنون فایل با موضوع تحقیق درباره جوشكاري و برشكاري با استفاده از اشعه ليزر از روشهاي نوين جوش آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 3 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

جوشكاري و برشكاري با استفاده از اشعه ليزر از روشهاي نوين جوشكاري بوده كه در دههاي اخير مورد توجه صنعت قرار گرفته و امروزه به خاطر كيفيت ، سرعت و قابليت كنترل آن به طور وسيعي در صنعت از آن استفاده مي شود .به وسيله متمركز كردن اشعه ليزر روي فلز يك حوضچه مذاب تشكيل شده و عمليات جوشكاري انجام مي شود .
اصول كار و انواع ليزرهاي مورد استفاده در جوشكاري :
به طور عمده از دو نوع ليزر در جوشكاري و برشكاري استفاده مي شود : ليزرهاي جامد مثل Ruby و ND:YAG و ليزرهاي گاز مثل ليزر CO2 . در زير اصول كار ليزر Ruby كه از آن بيشتر در جوشكاري استفاده مي شود توضيح داده مي شود . اين سيستم ليزر از يك كريستال استوانه اي شكل Ruby (Ruby يك نوع اكسيد آلومينيوم است كه ذرات كرم در آن پخش شده اند . ) تشكيل شده است . دو سر آن كاملا صيقلي و آينه اي شده و در يك سر آن يك سوراخ ريز براي خروج اشعه ليزر وجود دارد . در اطراف اين كريستال لامپ گزنون قرار
دارد كه لامپ فوق براي كار در سرعت حدود 1000 فلاش در ثانيه طراحي شده است